Relaxujte na Jižní Moravě. Užijte si oddech v parní sauně nebo ve vířivce. Zarezervujte si u nás apartmán, nebo celý dům a oddejte se relaxu.
Filtrování výpisu apartmánů:

Parní sauna

Velká parní sauna, domácí wellness 
 
Parní lázeň je velmi podobná sauně. Klima je v ní však jiné - mnohem vlhčí a ne tak horké. Tělo se nezahřívá tak prudce jako při saunování a vlhkost vzduchu dosahuje téměř 100 %. Účinek teplé parní lázně se zvyšuje, zejména když je pára obohacena o silice eukalyptu nebo jiných léčivých látek , čímž je zajištěno optimální prostředí pro efektivní léčbu potíží dýchacích cest a celkovou relaxaci
Parní sauna

Dvůr s vířivkou

Pokud si hosté rezervují celý dům, mají přístup i na dvůr, kde mohou v naprostém soukromí využít vířivky. K dispozici je také stůl k posezení (nutno dodržovat noční klid po 22 hodině). Také je zde kapacita pro parkování kol, pokud hosté přijedou na Moravu za cyklovýlety.
Dvůr s vířivkou

Terasa na opalování

Pokud si hosté rezervují celý dům, mají přístup i na terasu s opalovacími lehátky, kde se mohou opalovat v naprostém soukromí. Kromě opalovacích lehátek je možné sem umístit i stůl pro venkovní posezení (nutno dodržovat noční klid po 22 hodině).
Terasa na opalování

Krytý krb a gril, s letní kuchyní

Krytý krb a gril, s letní kuchyní
 
Za každého počasí můžete využít krytý krb, kde se dá také grilovat.
Krytý krb a gril, s letní kuchyní